• En Uygun Fiyat Garantisi ve 9 Taksit Seçeneği
 • Adres: İçmeler Mah.Zinnur Sk. No.3 Lantana Plaza 1. Kat Ofis 3 Tuzla//İstanbul (Tuzla Devlet Hastanesi Karşısı - Marmaray İçmeler Durağı Yanı)
 • Aramak İçin Tıklayın 📞 +905453478060

Oticon Aksesuarlar

Tüm İşitme Cihazlarına Uyumlu Aksesuarlar

Oticon TV Adaptör kablosuz televizyon adaptörü Oticon işitme cihazı kullanıcılarının Streamer Pro cihazı ile birlikte televizyon veya diğer sabit medya cihazlarından ses yayını yapmasını sağlar.

  SelectMe™ tuşu ile birden fazla ses kaynağını bağlayın ve aralarında istediğiniz zaman geçiş yapın
  30 metreye kadar menzil kapasitesi
  RCA ses sinyali arayüzü
  3,5 mm stereo (mini jak) ses sinyali arayüzü
  Televizyonlarda yaygın olarak kullanılan stereo (PCM) desteği
  Yüksek kalitede ses yayını yapan Dolby Digital® desteği
  TOSLINK desteği
Oticon Connect Clip mobil telefonunuzdan canlı ve kablosuz ses yayını yapar. Aynı zamanda mikrofon ve kumanda işlevi görür. Oticon ConnectClip işitme cihazları piyasasındaki en donanımlı aksesuarlardan biridir. Onunla işitme cihazlarınızı kablosuz kulaklıklara çevirebilirsiniz. Bu temel fonksiyonuna ek olarak ConnectClip ile:
  Telefon görüşmeleri ve görüntülü konuşmaları eller serbest (hands-free) bir şekilde işitme cihazlarınızı kullanarak yapabilirsiniz.
  iPhone veya Android mobil cihazınızdan müzik ve video seslerini canlı ve kablosuz olarak doğrudan işitme cihazınıza aktarabilirsiniz.
  Kablosuz Mikrofon özelliği ile dinlemek istediğiniz kişinin yakasına takarak konuşmaları uzaktan veya gürültülü ortamlarda net bir şekilde duyabilirsiniz.
  Uzaktan Kumanda özelliği ile işitme cihazlarınızın ses ve program ayarlarını kolaylıklar kontrol edebilirsiniz.

İletişim
İçmeler Mah.Zinnur Sk. No.3 Lantana Plaza 1. Kat Ofis 3 Tuzla/İstanbul (Tuzla Devlet Hastahanesi Karşısı - Marmaray İçmeler Durağı Yanı)

0545 347 80 60 - 0216 447 4722
detayisitme@gmail.com