• En Uygun Fiyat Garantisi ve 9 Taksit Seçeneği
  • Adres: İçmeler Mah.Zinnur Sk. No.3 Lantana Plaza 1. Kat Ofis 3 Tuzla/İstanbul (Tuzla Devlet Hastahanesi Karşısı-Marmaray İçmeler Durağı Yanı)
  • Whatsapp ve GSM iletişim hattı 📞 +905453478060

Oticon

Kulak içi Ve Kanal içi İşitme Cihazları

Oticon Opn ailesi şimdi beş yeni kulak içi tasarıma sahip. Böylece çok daha fazla hastanız, direksiyonaliteyi mazide bırakan, çığır açan açık ses deneyiminin tadını çıkarabilir.Detaylı ses deneyimini kaybetmeden kulak içi işitme cihazı'nın ayrıcalıklarını yaşayın.

Ücretsiz Deneme ve Fiyat teklifi için TUZLA'daki İşitme Merkezimize sizleri bekliyoruz.

Teknik Özellikler

Oticon Opn’deki OpenSound Navigator teknolojisi, ses ortamını saniyede 100 defadan fazla tarayarak, bağımsız kelimeler arasında bile, rahatsız edici gürültüyü hızlı ve hassas bir şekilde zayıflatır. En küçük işitme cihazımodelimiz yeni IIC dâhil tüm kişiye özel Oticon Opn modellerinde bulunan bu çığır açıcı teknoloji sayesinde Oticon Opn sürekli 360° ses sağlar.
64 Kanal ve 16 Bant Genişliği ile OPN işitme cihazı gerçeğe en yakın ve detaylı duyma deneyimini sizlere sunuyor.
Bugüne dek sunduğumuz en küçük işitme cihazını geliştirmeyi, ön yüzeyin şeklini optimize edip, uzunluğu, genişliği ve cihazın içindeki teknik bileşenlerin ebatlarını düşürerek başardık. Bunun sonucunda Oticon, 10 hastanın 8’ine görünmez işitme cihazları sağlayabilmektedir. Cihazlar Oticon Opn modelleri olduğu için, hastalar çığır açıcı açık ses deneyiminden de faydalanabilmektedir.