• En Uygun Fiyat Garantisi ve 9 Taksit Seçeneği
  • Adres: İçmeler Mah.Zinnur Sk. No.3 Lantana Plaza 1. Kat Ofis 3 Tuzla/İstanbul (Tuzla Devlet Hastahanesi Karşısı-Marmaray İçmeler Durağı Yanı)
  • Whatsapp ve GSM iletişim hattı 📞 +905453478060

Oticon

Opn Play

Oticon Opn Play çocuklara özel işitme teknolojisi Oticon Opn Play gücünü devrim yaratan yeni Velox S™ platformundan alır ve açık ses paradigmasının tam potansiyelini açığa çıkarır. Oticon Opn Play, çocukların sesleri işitebilmeleri için tamamen yeni bir yöntem sunarak, gelişimsel ihtiyaçları karşılamak ve gündelik gelişim güçlüklerinin üstesinden gelmek için daha iyi koşullar sağlar.

İster işitme kaybı yaşasınlar ister yaşamasınlar, çocuklar için gürültüde yeni kelimeler öğrenmek zordur. İşitme kaybı yaşayan çocuklar, beyin ancak bazı konuşma sinyali bölümlerini aldığı ve muhtemelen bunlar da bozuk olduğu için, daha dezavantajlıdır. Bu çocuklar için konuşmayı gürültüden ayırt etmek, normal işitme duyusuna sahip çocuklara göre çok daha zor olabilir. Yeni kelimeler öğrenmek, işitsel sinyalin kalitesi ile ilişkilidir. Araştırmalar, kelime öğreniminin daha iyi gürültü azaltma planları ve yükseltilen bant genişliği ile desteklendiğini göstermektedir.
Ücretsiz Deneme için TUZLA'daki Detay İşitme Cihazları merkezimize bekliyoruz.

Teknik Özellikler

TwinLink teknolojisine sahip Opn Play işitme cihazı iki farklı kablosuz bağlantı teknolojisini aynı anda kullanır. Çift cihaz kullanılırken işitme cihazları NFMI (yakın alan manyetik indüksiyonu) teknolojisi ile sesleri aralarında saniyede 21 defa senkronize eder ve birbirleri ile karşılaştırır. Opn Play işitme cihazı bluetooth (LE, 2.4 GHz) teknolojisi ile Oticon On mobil uygulamasına ve diğer dijital aksesuarlara yüksek hızda kablosuz bağlanır.
64 Kanal ve 16 Bant Genişliği ile OPN Play işitme cihazları gerçeğe en yakın duyma deneyimini sizlere sunuyor.
Yeni OpenSound Optimizer saniyede 56.000 defa gibi dudak uçuklatan bir seviyede yükseltilen sesi analiz eder. Bu şekilde, geri beslemeyi daha meydana gelmeden algılayıp, önleyebilir. Oticon Opn Play, bir açık uygulama ile konuşma sesini 6 dB'e kadar daha fazla yükselterek veya kapalı uygulama için daha kararlı kazanç sağlayarak, beyne %25'e kadar daha fazla ses ipucu sunar.*