• En Uygun Fiyat Garantisi ve 9 Taksit Seçeneği
  • Adres: İçmeler Mah.Zinnur Sk. No.3 Lantana Plaza 1. Kat Ofis 3 Tuzla/İstanbul (Tuzla Devlet Hastahanesi Karşısı-Marmaray İçmeler Durağı Yanı)
  • Whatsapp ve GSM iletişim hattı 📞 +905453478060

Oticon

Opn Serisi

Oticon’un en iyisi ve en yenisi olan Opn, en gürültülü ortamlarda bile konuşmaları rahatça duymanızı sağlar. Bluetooth telefon bağlantısı ve 64 Kanal Özellikleri ile maksimum işitme deneyimi.

İşitme, bilişsel bir işlevdir ve bunun en önemli basamağı beyinde gerçekleşir. Opn, beyni destekleyecek kadar hızlı olan ilk işitme cihazıdır. Oticon Opn serisi cihazları, gürültüyü hızlı ve hassas bir şekilde ayırarak aynı anda birden fazla konuşmacıyı dinleyebilmenize yardımcı olur. Opn cihazlarında bulunan Velox platformu, ortamı saniyede 100 kere den fazla analiz eder ve saniyede 500 milyondan fazla talimatı yönlendirir. Daha az çabayla daha iyi dinleme yeteneğine sahip olun ve dinlediklerinizin daha fazlasını hatırlayın. Oticon Opn konuşmayı anlama yeteneğini %30'a kadar arttırıyor.
Ücretsiz Deneme için TUZLA'daki Detay İşitme Cihazları merkezimize bekliyoruz.

Teknik Özellikler

TwinLink teknolojisine sahip Opn işitme cihazı iki farklı kablosuz bağlantı teknolojisini aynı anda kullanır. Çift cihaz kullanılırken işitme cihazları NFMI (yakın alan manyetik indüksiyonu) teknolojisi ile sesleri aralarında saniyede 21 defa senkronize eder ve birbirleri ile karşılaştırır. Opn işitme cihazı bluetooth (LE, 2.4 GHz) teknolojisi ile Oticon On mobil uygulamasına ve diğer dijital aksesuarlara yüksek hızda kablosuz bağlanır.
64 Kanal ve 16 Bant Genişliği Seçenekleri ile OPN Serisi işitme cihazları gerçeğe en yakın duyma deneyimini sizlere sunuyor.
Kulak çınlaması (tinnitus) yaşıyorsanız Tinnitus SoundSupport programları ile cihazınızdan çınlamayı azaltacak sesler oynatabilirsiniz. Dingin okyanus sesi ve beyaz gürültü (white noise) gibi çınlamaya karşı etkili çeşitli sesler yardımıyla kulak çınlamasını azaltarak rahatlayabilirsiniz.