• En Uygun Fiyat Garantisi ve 9 Taksit Seçeneği
  • Adres: İçmeler Mah.Zinnur Sk. No.3 Lantana Plaza 1. Kat Ofis 3 Tuzla/İstanbul (Tuzla Devlet Hastahanesi Karşısı-Marmaray İçmeler Durağı Yanı)
  • Whatsapp ve GSM iletişim hattı 📞 +905453478060

Oticon

Ruby Serisi

Oticon’un en yenisi olan Ruby Serisi, Islık sesi olmadan mükemmel ses kalitesi, şarj edilebilirlik ve kablosuz bağlantı özelliği sunar. Bluetooth telefon bağlantısı ve 48 Kanal Özellikleri ile maksimum işitme deneyimi sunar.

Ücretsiz Deneme için TUZLA'daki Detay İşitme Cihazları merkezimize bekliyoruz.

Teknik Özellikler

SuperShield teknolojisine sahip olan Oticon Ruby işitme cihazları sürekli olarak feedback oluşumunu izler. Eski teknolojilere kıyasla telefonunuzu kulağınıza yaklaştırdığınızda çıkan ıslık sesini ortadan kaldırır. Ruby işitme cihazı bluetooth (LE, 2.4 GHz) teknolojisi ile Oticon On mobil uygulamasına ve diğer dijital aksesuarlara yüksek hızda kablosuz bağlanır.30 Dakikalık şarj ile ortalama 18 saat kullanım süresi sunmaktadır.Multiband Adaptive teknolojisi ile Konuşmayı anlamanızı destekler.
48 Kanal ve 16 Bant Genişliği ile Ruby Serisi işitme cihazları gerçeğe en yakın duyma deneyimini sizlere sunuyor.
Kulak çınlaması (tinnitus) yaşıyorsanız Tinnitus SoundSupport programları ile cihazınızdan çınlamayı azaltacak sesler oynatabilirsiniz. Dingin okyanus sesi ve beyaz gürültü (white noise) gibi çınlamaya karşı etkili çeşitli sesler yardımıyla kulak çınlamasını azaltarak rahatlayabilirsiniz.