• En Uygun Fiyat Garantisi ve 9 Taksit Seçeneği
  • Adres: İçmeler Mah.Zinnur Sk. No.3 Lantana Plaza 1. Kat Ofis 3 Tuzla/İstanbul (Tuzla Devlet Hastahanesi Karşısı)
  • Whatsapp ve GSM iletişim hattı 📞 +905453478060

Oticon

Siya Serisi

Oticon’un en popüler serisi Siya yüksek çözünürlüklü ses kalitesi, Tinnitus (kulak çınlaması) yardımı ve kablosuz bağlantı teknolojilerinin hepsine uygun fiyata sahip olmak isteyen aktif kullanıcıların tercihidir.Bluetooth telefon bağlantısı ve 48 Kanal ve 10 Bant Genişliği.

Multiband Adaptive Directionality LX özelliği ile Oticon Siya, gürültülü ortamlarda, çevresel sesleri kısarak konuşma seslerini ön plana çıkartır. Bu da sohbetlere daha rahat ve aktif katılımınızı sağlar. Ortamda gürültü olmazsa, konuşma çok daha kolay anlaşılır. Bu nedenle Oticon Siya, gürültüyü etkili ve hızlı bir şekilde azaltan Noise Reduction LX özelliği içerir. O kadar hızlıdır ki, kelimeler arasındaki gürültüyü bile azaltabilir.
Ücretsiz Deneme için TUZLA'daki Detay İşitme Cihazları merkezimize bekliyoruz.

Teknik Özellikler

TwinLink teknolojisine sahip Siya işitme cihazı iki farklı kablosuz bağlantı teknolojisini aynı anda kullanır. Çift cihaz kullanılırken işitme cihazları NFMI (yakın alan manyetik indüksiyonu) teknolojisi ile sesleri aralarında saniyede 21 defa senkronize eder ve birbirleri ile karşılaştırır. Siya işitme cihazı bluetooth (LE, 2.4 GHz) teknolojisi ile Oticon On mobil uygulamasına ve diğer dijital aksesuarlara yüksek hızda kablosuz bağlanır.
48 Kanal ve 10 Bant Genişliği ile Siya Serisi işitme cihazları gerçeğe en yakın duyma deneyimini sizlere sunuyor.
Kulak çınlaması (tinnitus) yaşıyorsanız Tinnitus SoundSupport programları ile cihazınızdan çınlamayı azaltacak sesler oynatabilirsiniz. Dingin okyanus sesi ve beyaz gürültü (white noise) gibi çınlamaya karşı etkili çeşitli sesler yardımıyla kulak çınlamasını azaltarak rahatlayabilirsiniz.