• En Uygun Fiyat Garantisi ve 9 Taksit Seçeneği
  • Adres: İçmeler Mah.Zinnur Sk. No.3 Lantana Plaza 1. Kat Ofis 3 Tuzla/İstanbul (Tuzla Devlet Hastahanesi Karşısı-Marmaray İçmeler Durağı Yanı)
  • Whatsapp ve GSM iletişim hattı 📞 +905453478060

Oticon

Xceed Play

Dünyanın en güçlü pediatrik işitme cihazı Xceed Play işitme cihazı çocuğunuzun zihinsel ve sosyal becerilerinin gelişimi için gerekli 360° duyma ve konuşmalara odaklanma gibi teknolojilerin sunulduğu ilk pediatrik performans cihazı. İleri ve çok ileri işitme kaybı olan çocuklar için özel olarak tasarlandı.

Daha fazla konuşma ve dil gelişimine kapı açıyor Oticon Xceed Play, pediatrik power işitme cihazları için yeni bir standart belirliyor. OpenSound Navigator ve OpenSound Optimizer gibi başarısı kanıtlanmış iki özellik sayesinde, bu yeni güçlü işitme cihazı pediatrik power ürünü kullanıcılarına ilk kullandıkları andan itibaren açık ses deneyimi sunuyor. Bu sayede, Oticon Xceed Play, konuşmayı anlama ve dil gelişimi için daha iyi koşullar sunuyor.
Ücretsiz Deneme için TUZLA'daki Detay İşitme Cihazları merkezimize bekliyoruz.

Teknik Özellikler

TwinLink teknolojisine sahip Xceed işitme cihazı iki farklı kablosuz bağlantı teknolojisini aynı anda kullanır. Çift cihaz kullanılırken işitme cihazları NFMI (yakın alan manyetik indüksiyonu) teknolojisi ile sesleri aralarında saniyede 21 defa senkronize eder ve birbirleri ile karşılaştırır. Xceed işitme cihazı bluetooth (LE, 2.4 GHz) teknolojisi ile Oticon On mobil uygulamasına ve diğer dijital aksesuarlara yüksek hızda kablosuz bağlanır.
64 Kanal ve 16 Bant Genişliği ile Xceed işitme cihazları gerçeğe en yakın duyma deneyimini sizlere sunuyor.
Oticon işitme cihazları işitme problemlerine BrainHearing (beyin ile duyma) esasları ile yaklaşır. "Seslere yeterince odaklanırsam duyabiliyorum, ama sürekli odaklanmaya çalışırken de yoruluyorum." dediğiniz günleri geride bırakın. Oticon işitme cihazları sesleri sizin ihtiyaçlarınıza uygun şekilde düzenler ve kolayca birbirinden ayırabileceğiniz şekilde sunar. Böylece konuşmaları ve diğer önemli sesleri çaba harcamadan kolayca seçebilir ve onlara odaklanabilirsiniz.