• En Uygun Fiyat Garantisi ve 9 Taksit Seçeneği
  • Adres: İçmeler Mah.Zinnur Sk. No.3 Lantana Plaza 1. Kat Ofis 3 Tuzla/İstanbul (Tuzla Devlet Hastahanesi Karşısı-Marmaray İçmeler Durağı Yanı)
  • Whatsapp ve GSM iletişim hattı 📞 +905453478060

Oticon

Xceed Serisi

Dünyanın En Güçlü İşitme Cihazı İleri derece işitme kaybı olan kişiler için Oticon Xceed modelinin, önceki nesil güçlü işitme cihazlarımıza göre gürültülü ortamlarda daha az dinleme eforu ile, konuşmaları ve detayları daha iyi anlamanızı sağlayabildiği kanıtlanmıştır.

Rahatsız edici ıslık seslerinden kurtulun Feedback, genellikle bir nesne veya birisi kulağınıza yaklaştığında meydana gelen rahatsız edici bir sestir. Oticon Xceed bunun meydana gelmesini önler ve ıslık sesinin büyük ölçüde azaltılmasıyla net sesin keyfini sürmenizi sağlar.* Daha fazla detay ile olağanüstü net sese kavuşun Oticon Xceed, konuşmayı gürültüden ayırt eder ve tüm ses kaynaklarını ayrı ayrı yönetir. Hızlı gürültü azaltma özelliği, konuşmayı daha iyi işitmenize olanak sağlar ve söylenenleri anlamanızı kolaylaştırır.
Ücretsiz Deneme için TUZLA'daki Detay İşitme Cihazları merkezimize bekliyoruz.

Teknik Özellikler

TwinLink teknolojisine sahip Xceed işitme cihazı iki farklı kablosuz bağlantı teknolojisini aynı anda kullanır. Çift cihaz kullanılırken işitme cihazları NFMI (yakın alan manyetik indüksiyonu) teknolojisi ile sesleri aralarında saniyede 21 defa senkronize eder ve birbirleri ile karşılaştırır. Xceed işitme cihazı bluetooth (LE, 2.4 GHz) teknolojisi ile Oticon On mobil uygulamasına ve diğer dijital aksesuarlara yüksek hızda kablosuz bağlanır.
64 Kanal ve 16 Bant Genişliği ile Xceed işitme cihazları gerçeğe en yakın duyma deneyimini sizlere sunuyor.
Kulak çınlaması (tinnitus) yaşıyorsanız Tinnitus SoundSupport programları ile cihazınızdan çınlamayı azaltacak sesler oynatabilirsiniz. Dingin okyanus sesi ve beyaz gürültü (white noise) gibi çınlamaya karşı etkili çeşitli sesler yardımıyla kulak çınlamasını azaltarak rahatlayabilirsiniz.