• En Uygun Fiyat Garantisi ve 9 Taksit Seçeneği
  • Adres: İçmeler Mah.Zinnur Sk. No.3 Lantana Plaza 1. Kat Ofis 3 Tuzla/İstanbul (Tuzla Devlet Hastahanesi Karşısı - Marmaray İçmeler Durağı Yanı)
  • Whatsapp ve GSM iletişim hattı 📞 +905453478060

Oticon

Opn S Serisi

Oticon’un en iyisi ve en yenisi olan Opn S, en gürültülü ortamlarda bile konuşmaları rahatça duymanızı sağlar. Bluetooth telefon bağlantısı ve 64 Kanal Özellikleri ile maksimum işitme deneyimi.

Oticon, geliştirdiği Opn modelinde gürültülü ortamlarda işitme kaybı yaşayan insanları desteklemeye yönelik geleneksel yöntemleri yerle bir ederek işitme cihazlarında bir devrim yaptı. Opn S bunu daha da ileriye taşıyor. Fizik kurallarını yıkarak, konuşmayı anlama ile dinleme çabasında daha fazla iyileştirmeler sunan Opn S, gücünü yeni gelişmiş Velox S™ platformundan alır. BrainHearing™ teknolojisinin benzersiz yararlarını ve açık ses deneyimini yeni seviyelere taşır. Oticon tarafından geliştirilen Velox S™ platformu sayesinde gürültülü ortamlarda konuşma seslerini ayırt etme; şapka kullanımı veya selamlaşma esnasında oluşan ötme seslerini önleme; rahat dinleme aralığı; 30dB'e kadar rüzgar sesini önleme gibi birçok özelliği ile işitme cihazından memnun kalmanızı sağlar.
Ücretsiz Deneme için TUZLA'daki Detay İşitme Cihazları merkezimize bekliyoruz.

Teknik Özellikler

TwinLink teknolojisine sahip Opn S işitme cihazı iki farklı kablosuz bağlantı teknolojisini aynı anda kullanır. Çift cihaz kullanılırken işitme cihazları NFMI (yakın alan manyetik indüksiyonu) teknolojisi ile sesleri aralarında saniyede 21 defa senkronize eder ve birbirleri ile karşılaştırır. Opn S işitme cihazı bluetooth (LE, 2.4 GHz) teknolojisi ile Oticon On mobil uygulamasına ve diğer dijital aksesuarlara yüksek hızda kablosuz bağlanır.
64 Kanal ve 16 Bant Genişliği ile OPN S Serisi işitme cihazları gerçeğe en yakın duyma deneyimini sizlere sunuyor.
Kulak çınlaması (tinnitus) yaşıyorsanız Tinnitus SoundSupport programları ile cihazınızdan çınlamayı azaltacak sesler oynatabilirsiniz. Dingin okyanus sesi ve beyaz gürültü (white noise) gibi çınlamaya karşı etkili çeşitli sesler yardımıyla kulak çınlamasını azaltarak rahatlayabilirsiniz.